În perioada 27-29 iunie 2025, Muzeul Satului Bănățean din Timișoara va deveni locul de întâlnire al iubitorilor de înghețată și al...
'Poftim, din Hoghilag!' este noul brand al comunităţii din localitatea sibiană cu acelaşi nume recunoscută pentru tradiţia cultivării...