Trei zile de concerte, activități pentru întreaga familie și gesturi de solidaritate îi așteaptă pe timișoreni la Festivalul Înghețatei...
În perioada 27-29 iunie 2025, Muzeul Satului Bănățean din Timișoara va deveni locul de întâlnire al iubitorilor de înghețată și al...